Påmelding til konkurranser





Påmeldte skyttere


Ianseo nr Navn klasse Stevne dato Registrert påmeldt Kommentar
1341 Gøran Albrigtsen C1 2020-03-15 2020-02-11 21:24:21 NM innendørs. Klasse Comp herrer 50+ (Ikke C1)
4822 Kjetil Askedal C2 2020-03-14 2020-02-11 21:14:59 NM inne
2412 Bjørn Orsteen Tveiten C1 2020-03-14 2020-01-21 20:55:40 NM
1834 Laila Fevang R1 2020-03-14 2020-01-22 11:20:24 Recurve damer, Vegas blink
1625 Wanja Richardsen R1 2020-03-14 2020-02-09 16:12:46 NM. Recurve damer senior
1347 Freddy Borgersen C2 2020-03-14 2020-02-14 07:13:19 NM Klasse 50 +
4222 Maya Jinyao Hamer Johannessen C2 2020-03-14 2020-01-26 17:01:23 NM
2413 Lene Orsteen Tveiten C1 2020-03-14 2020-01-26 21:38:40 NM innendørs Dame compound
3775 Bastian Braar R2 2020-03-14 2020-01-28 17:39:48 Nm 2020
1010 Paul André Hagen R1 2020-03-14 2020-01-22 11:20:52 Recurve herrer, Vegas blink
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-03-14 2020-01-21 19:32:56 NM
3851 Oda Isnes C2 2020-03-14 2020-01-21 19:32:06 NM
2708 Erik Linde-Nielsen C2 2020-03-14 2020-01-21 19:31:26 NM
3982 Ole-Morten Torpengen C1 2020-03-14 2020-02-13 23:16:28 Nm inne
2843 Sigurd Ohrt C1 2020-03-14 2020-02-13 13:48:53 Nm innendørs, klasse Comp. Junior
3905 Anders Gran B1 2020-03-14 2020-01-14 17:29:34 NM inne
1341 Gøran Albrigtsen C1 2020-03-14 2020-02-11 21:22:06 NM innendørs. Klasse Comp herrer 50+ (Ikke C1)
3657 Aksel Askedal C3 2020-03-14 2020-02-11 21:16:17 NM inne
4178 Simon Solhaug B1 2020-03-14 2020-01-14 17:29:55 NM inne
4746 Stein Lindboe B1 2020-03-14 2020-02-11 21:12:13 NM inne
3982 Ole-Morten Torpengen C2 2020-03-14 2020-02-11 19:19:25 nm
3658 Freja Emilia Rybjerg Kristensen R2 2020-03-14 2020-02-06 07:08:39 NM inne.
1010 Paul André Hagen C1 2020-02-16 2020-02-05 17:56:09 Sandefjord
3851 Oda Isnes C2 2020-02-16 2020-02-06 18:38:15 Sandefjord
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-02-16 2020-02-12 16:46:54 Hvalserien
3982 Ole-Morten Torpeng C2 2020-02-16 2020-02-09 20:46:08 C1/C2
3658 Freja Emilia Rybjerg Kristensen R2 2020-02-16 2020-02-09 21:09:15 Hvalserien
3982 Ole-Morten Torpeng C2 2020-02-16 2020-02-09 21:00:04 C1/C2
3982 Ole-Morten Torpengen C2 2020-02-16 2020-02-09 20:59:04 Sandefjord. Sett meg i c1, om det ikke er noen i c2
4222 Maya Jinyao Hamer Johannessen C2 2020-02-16 2020-02-09 20:56:59 Sandefjord. Sett meg i c1, om det ikke er noen i c2
4773 Edward Halvorsen Hammer F6 2020-02-16 2020-02-09 12:42:15 Hvalserien
3905 Anders Gran B1 2020-02-16 2020-02-09 12:02:22 Hvalserien 16. Februar
4746 Stein Lindboe B2 2020-02-16 2020-02-08 23:05:17 Hvalserien
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-02-16 2020-02-07 17:14:10 Hvalserien
1010 Paul André Hagen C1 2020-02-15 2020-02-04 20:35:13 Larvik med finaler
3905 Anders Gran B1 2020-02-15 2020-02-09 12:01:52 Larvik 15. Februar
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-02-02 2020-01-29 23:43:48 Hvalserien
3982 Ole Morten Torpengen C2 2020-02-02 2020-01-26 21:43:22
4222 Maya Jinyao Johannessen C2 2020-02-02 2020-01-26 17:00:34 Hvalenserien
2413 Lene Orsteen Tveiten C1 2020-02-02 2020-01-26 21:37:48 Hvalserien
3905 Anders Gran B1 2020-02-02 2020-01-26 10:49:16 Hvalserien Sandefjord
2412 Bjørn Orsteen Tveiten C1 2020-02-02 2020-01-26 21:36:33 Hvalserien
4746 Stein Lindboe B2 2020-02-02 2020-01-23 20:52:24 Hvalserien
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-02-02 2020-01-26 15:31:39 Hvalserien
4336 Therese Nilsen Eriksen R2 2020-02-02 2020-01-26 16:25:25 Hvalserien Sandefjord bueskyttere.
1834 Laila Fevang R1 2020-01-25 2019-12-08 13:49:53 Krystall stevne lørdag og søndag
1010 Paul André Hagen R1 2020-01-25 2019-12-08 13:50:47 Krystall stevne lørdag og søndag
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-01-25 2020-01-06 06:55:29 Krystallen
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-01-19 2020-01-12 18:03:56 Hvalserien
4222 Maya Jinyao Johannessen C2 2020-01-18 2020-01-09 22:40:51 Tbg stevne
0 Stein Lindboe B2 2020-01-18 2020-01-10 21:23:35 Tønsberg stevne
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-01-18 2020-01-07 18:38:10 Tbg
3775 Bastian Braar R2 2020-01-18 2020-01-07 21:58:27
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-01-18 2020-01-08 20:08:14 Tønsberg stevne
2313 Lene Orsteen Tveiten C2 2020-01-18 2020-01-09 22:28:31 Om jeg blir alene i C2, meld meg opp i C1 Stevne Tønsberg
2412 Bjørn Orsteen Tveiten C1 2020-01-18 2020-01-09 22:32:21 Stevne Tønsberg
1625 Wanja Richardsen R1 2020-01-18 2020-01-12 18:12:41
1834 Laila Fevang R1 2020-01-11 2019-12-08 13:47:41 Vigra 720 runde. Påmelding for lørdag og søndag
1010 Paul André Hagen R1 2020-01-11 2019-12-08 13:48:24 Vigra 720 runde. Påmelding for lørdag og søndag
3851 Oda Isnes C1 2020-01-11 2019-12-11 20:37:55 Sunnmøre open
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-01-11 2019-12-03 17:49:13 Sunnmøre open. Meld meg på både 11 og 12
3905 Anders Gran B1 2020-01-05 2019-12-28 19:47:19 Nyttårspila Sandefjord
1341 Gøran Albrigtsen C1 2020-01-05 2019-12-29 14:23:42 Nyttårspila Sandefjord 50+
1834 Laila Fevang R1 2020-01-04 2019-12-29 19:06:40 Nyttårspila
1341 Gøran Albrigtsen C1 2020-01-04 2019-12-26 00:15:56 50+. Jeg ønsker å skyte begge dagene (4-5 jan).
3905 Anders Gran B1 2020-01-04 2019-12-28 19:46:40 Nyttårspila Sandefjord
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-01-04 2019-12-23 21:47:52 Nyttårspila
1341 Gøran Albrigtsen C1 2020-01-04 2019-12-29 14:21:28 50+. Jeg ønsker å skyte begge dagene (4-5 jan).
3851 Oda Isnes C2 2020-01-04 2019-12-27 22:24:44 Nyttårspila
1010 Paul André Hagen R1 2020-01-04 2019-12-29 19:07:07 Nyttårspila
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2020-01-04 2019-12-31 15:55:46 Nyttårspila
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2020-01-02 2020-01-29 23:43:08 Hvalserien
1341 Gøran Albrigtsen C1 2019-12-28 2019-12-06 15:09:47 Romjulsstevnet, Moss Pulje 2 C1, 50+
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-12-08 2019-12-01 17:36:50 Hvalserien
2708 Erik Linde-Nielsen C1 2019-12-08 2019-12-06 23:15:44 Hvalserien
1010 Paul André Hagen R1 2019-11-24 2019-11-17 20:03:04 Sandefjord
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-11-24 2019-11-16 18:57:47 Hvalserien
1834 Laila Fevang R1 2019-11-24 2019-11-17 20:04:15 Sandefjord
3905 Anders Gran B1 2019-11-23 2019-11-17 18:25:34 Tønsberg 23.11.2019
3775 Bastian Braar R2 2019-11-23 2019-11-05 20:39:01
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-11-23 2019-11-12 20:58:48 Tønsberg stevne
2507 Erik Linde-Nielsen C1 2019-11-23 2019-11-19 21:48:11 Tønsberg
2088 Trym Isnes C1 2019-11-23 2019-11-19 21:37:37 Tbg
1834 Laila Fevang R1 2019-11-23 2019-11-17 20:03:38 Tønsberg
1010 Paul André hagen R1 2019-11-23 2019-11-17 20:02:39 Tønsberg
1834 Laila Fevang R1 2019-11-17 2019-11-09 18:14:01 Hvalserien sfj
1035 Helge Møller R2 2019-11-17 2019-11-17 20:31:53 HR 50 R2
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-11-17 2019-11-10 16:22:47 Hvalserien
1010 Paul Hagen R1 2019-11-17 2019-11-09 18:15:13 Sfj hvalserien
3905 Anders Gran B1 2019-11-17 2019-11-07 18:54:31 Hvalserien, 17.11.2019 Sandefjord
3851 Oda Isnes C1 2019-11-03 2019-10-26 14:46:05 Sandefjord
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2019-11-03 2019-10-26 17:07:19 Hvalserien
2088 Trym Isnes C1 2019-11-03 2019-10-26 16:41:59 Sfj hvalserien
2708 Erik Linde-Nielsen C2 2019-10-26 2019-10-14 15:26:12 Bærumstreffen i rudshallen
1341 Gøran Albrigtsen C1 2019-10-23 2019-10-21 07:05:41 50+ Kråkestevnet i Moss
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-10-20 2019-10-13 12:09:55 Hvalserien
3905 Anders Gran B1 2019-10-20 2019-10-13 18:44:32 Hvalserien Sandefjord
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-10-12 2019-10-06 18:21:31 Tønsberg stevnet
3851 Oda Isnes C1 2019-10-12 2019-10-06 17:57:27 Tønsberg stevne
3851 Oda Isnes C1 2019-10-06 2019-09-27 12:56:18 Hval serien
2088 Trym Isnes C1 2019-10-06 2019-09-27 12:54:09 Hvalserien
4178 Simon Solhaug B1 2019-10-06 2019-09-26 19:00:38 Hvalserien Sandefjord
3905 Anders Gran B1 2019-10-06 2019-09-26 18:45:54 Hvalserien Sfj 06.10.2019
3905 Anders Gran B1 2019-09-22 2019-09-02 20:15:29 Hvalserien i Sandefjord
4178 Simon Solhaug B1 2019-09-22 2019-09-03 00:48:39 Hvalserien i Sandefjord
3905 Anders Gran B1 2019-09-22 2019-09-03 18:13:43 Hvalserien i Sandefjord
4299 Rune Kongsteien C2 2019-09-22 2019-09-15 19:54:43 Hvalen serien
4223 Josephine Chluba C5 (Mini junior) 2019-09-22 2019-09-15 19:59:28 Hvalen Serien
3905 Anders Gran B1 2019-08-31 2019-08-25 23:14:01 Tønsberg, Granscupen
3904 Inger Margrethe Hansen R2 2019-08-31 2019-08-25 21:51:48 Utakstevne
3851 Oda Isnes C1 2019-08-31 2019-08-21 20:46:13 Utakstevne
2843 Sigurd Ohrt C2 2019-08-16 2019-06-27 00:14:47 NM i Sandefjird
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-08-16 2019-06-26 21:21:38 NM i Sandefjord
3851 Oda Isnes C4 (Rekrutt) 2019-08-16 2019-06-26 21:04:47 NM i Sandefjord
3905 Anders Gran B1 2019-08-16 2019-06-26 19:28:39 NM i Sandefjord
3775 Bastian Braar R2 2019-08-16 2019-06-27 15:31:19 Nm i sandefjord
4178 Simon Solhaug B1 2019-08-16 2019-06-26 19:05:21
4222 Maya Jinyao Hamer Johannessen C4 (Rekrutt) 2019-08-16 2019-06-27 18:02:41 NM Sandefjord
4176 Henrik Holberg C2 2019-08-16 2019-06-29 10:38:40 NM i Sandefjord. Para skytter. Bruker stol.
1341 Gøran Albrigtsen C1 2019-08-16 2019-06-29 23:47:44 NM skive, klasse Comp herrer 50+.
4299 Rune Kongsteien C2 2019-08-16 2019-06-30 22:19:09 NM
1351 Ragnar Evensen C1 2019-08-16 2019-07-01 00:03:08 NM skive
3904 Inger Margrethe Hansen R3 2019-07-31 2019-07-15 19:59:54 Klepp
3851 Oda Isnes C4 (Rekrutt) 2019-07-20 2019-07-15 11:36:44
3775 Bastian Braar R2 2019-07-20 2019-07-11 17:14:43 Grand cup
4176 Henrik Holberg C2 2019-07-20 2019-07-07 15:56:37 Tønsberg Auli - Nasjonalt stevne - Granscupen
3905 Anders Gran B1 2019-07-13 2019-07-07 21:07:18 1440 stevnet, Tønsberg, 13.07.2019, BB1
4523 Birk Øiseth C5 (Mini junior) 2019-06-29 2019-06-22 15:58:16
4524 Bent-Gøran Øiseth C2 2019-06-29 2019-06-22 15:59:25
2088 Trym Isnes C1 2019-06-29 2019-06-24 00:33:33 Granscup
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-06-29 2019-06-24 12:33:03 Cranscup
4299 Rune Kongsteien C2 2019-06-29 2019-06-25 13:56:59
4223 Josephine Chluba C5 (Mini junior) 2019-06-29 2019-06-25 13:57:59
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-06-22 2019-06-16 16:11:38 Granscup
3775 Bastian Braar R2 2019-06-22 2019-06-11 21:05:03
4523 Birk Øiseth C5 (Mini junior) 2019-06-22 2019-06-17 18:39:50
2088 Trym Isnes C1 2019-06-22 2019-06-17 21:31:52
4534 Bent-Gøran Øiseth C2 2019-06-22 2019-06-17 18:41:20
3851 Oda Isnes C4 (Rekrutt) 2019-06-08 2019-06-01 12:59:07 Granscupen
3905 Anders Gran B1 2019-06-08 2019-06-01 23:20:37 Grans cup runde 2, 8 juni. Anders Gran, BB1, ianseo 3905
4222 Maya Hamer Johannessen C4 (Rekrutt) 2019-06-08 2019-06-02 10:41:24
2088 Trym Isnes C1 2019-06-08 2019-06-02 16:37:53
3775 Bastian Braar R2 2019-06-08 2019-05-30 18:24:46
4523 Birk Øiseth C5 (Mini junior) 2019-06-08 2019-06-02 19:07:50
4534 Bent Gøran Øiseth C2 2019-06-08 2019-06-02 19:09:37
3982 Ole Morten Torpengen C2 2019-06-08 2019-06-03 15:49:04
3904 Inger Margrethe Hansen R4(Rekrutt) 2019-06-08 2019-06-02 16:49:29 Granscup
.

Våre sponsorer

Rent a wreck sponsor
Sport 1 Revetal sponsor
Sparebank 1 Nøtterøy sponsor
Fargerike Meyer sponsor
Dugnaden.no sponsor
Norsk Tipping, Grasrotandelen